| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon SAMSUNG GALAXY ACE si am o problema...se descarca foarte repede, iar eu cred ca nu e normal. Adica daca ma joc intr-o zi se termina bateria. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu mai poti sa ii faci nimic, cumparati alta baterie si daca nu stii cum sa iti formezi bateria dai pe raspunsul meu si intreaba iti zic euwinking
Dai funditabig grin?

| XxxIullyxxX0810 a răspuns:

Jocurile astea consuma multa baterie deci nu e anormal. Am multe cunostinte cu acest telefon, pana si eu il am si stiu ca se descarca repede. Nu poti face nimic.