| notyourbusiness23 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Grand Prime, si as vrea sa ii dau o resetare totala, dar nu merge din setari. Am incercat sa-i dau si din bios si tot nu merge.
Stie cineva care ar fi problema?
Tin sa mentionez ca, cand vreau sa dau resetare din telefon, imi iese din setari.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu merge, se intampla ceva, o eroare...
Din recovery ce iti zice? Nu are cum sa nu mearga.

| Vlad_Rosu_1997 a răspuns:

Daca face asta inseamna ca ori s-a defectat software-ul or s-a virusat.Mai ai garantie la el? Daca da, du-l la reparat. E prea greu sa-l repari manual si risti sa-ti pierzi garantia(daca o ai).

| notyourbusiness23 explică (pentru anonim_4396):

Din recovery reusesc sa ii dau reboot. Astept cateva secunde, se aprinde, iar setarile sunt acelasi ca pana sa-i dau reboot.

| notyourbusiness23 explică (pentru Vlad_Rosu_1997):

Telefonul nu e luat din Romania, deci nu stiu daca o sa imi ajute la ceva garantia aici.