| decastelica1244 a întrebat:

Bună! Am Windows 10 Home și când vreau sa descarc ceva de pe Microsoft store imi zice "Aveți: Hardware nu a fost găsit ", nu înțeleg care e faza, iar la Windows update îmi apare "A apărut o problema, încercați sa redeschideti mai târziu setările " Asta e tot, nu știu dacă au vreo legătură dar nu găsesc cum sa repar asta, specific ca nu-mi apare niciun cod

12 răspunsuri:
| GheorghePrep a răspuns:

Ai repornit computer-ul?

Răspuns utilizator avertizat
| GheorghePrep a răspuns (pentru AlexDorinel):

La windows 10 se poate reseta sistemul de operare fara reinstall sau se poate aduce la o configuratie anterioara a setarilor.

Răspuns utilizator avertizat
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Cand se fac update uri apare faza asta, vezi sa fie terminate update restart pc si este ok

| decastelica1244 explică (pentru LasleaIoan1972):

E trebuie asta de 2 luni minim, i-am mai dat repornire

| decastelica1244 explică (pentru LasleaIoan1972):

Treaba*

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru decastelica1244):

Ok daca are update la zi si restart, salveaza ti tot de pe c: adica partitia de windows si reinstaleaza, as recomanda windows 10 pro

| LasleaIoan1972 a răspuns (pentru decastelica1244):

Windows nu este un sistem de operare fiabil dar iti faci treaba cu el.la o anumita perioada cand da rateuri trebuie reinstalat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru GheorghePrep):

Doar daca exista un backup setat, altfel nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O imagine cu eroarea ar fi de ajutor.

| decastelica1244 explică (pentru anonim_4396):

Cam asta e tot....Nimic altceva, nu-mi opțiune de depanare, avansat sau altceva! Doar ce am zis mai sus