| dulcikata17 a întrebat:

Am wndows 7 si o mica problema as zice eu...cand vreau sa ma uit la un film imi zice ca am activata extensia ADBLOCK ..am dat.so dezactivez dar nu-mi apare la extensii

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce browser ai?

| dulcikata17 explică:

Google chrome

| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Nu trebuie dezactivata de tot. Vezi ca ai in dreapta sus la browser (Chrome, Firefox, Internet Explorer) o bulina rosie cu o palma pe ea, mno, ala e AdBlock, adica o extensie care blocheaza reclamele. Dai click stanga pe ea si apoi pe "don't run on this page" sau "don't run on pages on this domain", in caz ca te uiti la mai multe filme pe site-ul respectiv.

| Popa_Ionuț_2000_ukUM a răspuns:

Schimati browserul

| octav005 a răspuns:

Vrei sa spui la filme online. este normal ca unele pagini sa le blocheze, dar incearca si cu alte site-uri de filme online.