| iuliiiiiiiiia a întrebat:

Mereu cand vreau sa vad un film imi apare "you must disable adblock or any popup blocker to watch this video". Dezactivez adblock pe acel site dar ara acelasi lucru. Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Pai daca iti aparea asta nu merge pe sa vezi filmele care sunt pe serverul de la videomega.com, incearca pe http://vezi-online.ro/ au mai multe servere pentru fiecare film, daca nu iti merge nici aici incearca sa opresti cu totul adblock-ul click pe iconita si desable everywhere!

| iuliiiiiiiiia explică (pentru Robert2580):

Am incercat, dar tot degeaba, l-am si dezinstalat si arata acelasi lucru

| Robert2580 a răspuns (pentru iuliiiiiiiiia):

Ai skype ca asa nu imi pot da seama