| xseven7 a întrebat:

As avea nevoie de cateva lamuriri. Mi s-a sters asa dintr-o data o conversatie de pe mess. Ultima oara o aveam la archive, insa cu cat mai mult, nu avea cum sa se stearga. si o aveam de vreo 3 zile. Am cautat-o la conversatii arhivate, insa nimic. Si cand dau la persoana respectiva nu mai e nici culoarea de chat. si nici emoji-ul. Eu una nu am schimbat nimic. Si nici macar nu imi mai apare sa schimb astea. Si un alt lucru, atunci cand dau la persoana respectiva, imi apare doar un "i", adica. stiti voi. acolo sus in colt. Insa trebuia sa apara si sa sun si sa video langa el. Faza e ca daca era vorba de block la mesaje. nu puteam sa trimit niciun mesaj, dar eu pot. Si inca ceva, atunci cand dau acolo la" i" imi apare doar - go to secret conversation, -voice call, -video call( da cand apas pe i, astea 2 imi apar, dar numai cand fac asta)- view profile, -create group with x, - block
Doar atatea, in schimb. la o persoana normala cu care nu am vb pe mess, apare tot ce trebuie.
Daca stiti ceva, as fi foarte fericita pentru ajutor. Si puteti sa mai ma intrebati daca nu ati inteles ce am zis. Sper ca m-am facut inteleasca.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie banata de Facebook acea persoana.
Se sterge conversiatii si nu poti sa suni, dar poti sa-i dai mesaj.
SAU si-a schimbat setarile de confidentialitate si/sau dezactivat chat-ul pentru tine. Ii poti da mesaj, dar nu suna vocal/video.
Sunt o groaza de posibilitati.
Am cateva intrebari aici:
- Ii poti vedea profilul?
- In messenger, iti poate da seen? Iti poate da mesaj?
- Pe profil, iti apare sa-i scrii in cronologie?
- Daca faci inca un cont fals, ai posibilitatea de apel audio/video?

12 răspunsuri:
| Stanciu_Agnes_Daniela_1994 a răspuns:

Verifica daca mai ai persoana respectiva la prieteni. In mod normal, apare doar acel 'i', in momentul in care vorbești cu o persoana cu care nu ești prietena pe Facebook. Sper că te-am ajutat

| xseven7 explică (pentru Stanciu_Agnes_Daniela_1994):

Da,o am la prieteni.

| ParisHilton a răspuns:

încearca cu un (rr) restart sau scoate cartela si bag-o din nou.

| ParisHilton a răspuns:

Scoate cartela și bag-o iar

| xseven7 explică (pentru anonim_4396):

1. Da ii pot vedea profilul.
2. Nu stiu.
3. Da.

| xseven7 explică (pentru anonim_4396):

Chiar si asa. daca el ar fi cel banat... de ce mi s-a sters mie conversatia? Sunt eu cea banata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xseven7):

A oprit chat-ul, si ca ti s-a sters conversatia, poate ai sters-o tu.

| xseven7 explică (pentru anonim_4396):

Nu am sters-o euhee hee) eu repet o aveam la archive si nu nu aveam de gand sa o sterg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xseven7):

Ma, ia stai putin, am gasit ceva pe net.
Tu sigur ai ultima versiune de messenger? Cica nu poate citi ala vechi lucrurile.
Pe PC se vad toate cele?

| xseven7 explică (pentru anonim_4396):

Da am >.< Pe pc la fel. conversatia a disparut... e inexplicabila aceasta disparitie a conversatia.
Macar de as recupera o. am multe amintiri acolo... poze. Video uri. si e de 2 ani conversatia >.>

| xseven7 explică (pentru xseven7):

Conversatiei*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xseven7):

Pfff da mesaj la support.
Eu am dat si au rezolvat din probleme...
Totusi ca sa nu se mai intample, descarca-ti datele mai frecvent. Asta include si conversatiile. Macar o data pe luna.