| stefanfanu a întrebat:

Am o problema cu messengeru.Cand vorbesc cu o persoana si ii trimit un mesaj, mesajul acela mie nu imi apare pe fereastra de messenger dar persoana careia ii trimit mesajul il vede.Si de fiecare data cand intru pe messenger imi apare asta

Acces your conversation history anywhere

Yahoo! Messenger stores your conversation and call online(like email), giving you easy access to your conversation history from any computer where you´re signed in to messenger.

access this archive from Contacts > Conversation history

To adjust setting, go to messenger > Preferences > Conversation History

Va rog ce trebuie sa fac sa imi mearga messengerul ca inainte.Dau funda.Va rog

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Adica reintrodus windowsul,dar daca nu stii sa faci singur asta,roaga un prieten sa te ajute,sau du calculatorul la o firma de service calculatoare,orice calculator trebuie curatat cand si cand,macar odata pe an, daca nu mai des, chiar daca ai antivirus, oricum intra virusi, si mai trebuie stersi asa incearca sa faci o reinstalare de windows si va fi ca nou

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Probabil ai ceva virusi prin calculator, fa-i o formatare si o sa iti mearga iar corect

| stefanfanu explică (pentru Felys):

Cum adica formatare.Nu stiu cum se face.

| Felys a răspuns (pentru stefanfanu):

Adica reintrodus windowsul,dar daca nu stii sa faci singur asta,roaga un prieten sa te ajute,sau du calculatorul la o firma de service calculatoare,orice calculator trebuie curatat cand si cand,macar odata pe an, daca nu mai des, chiar daca ai antivirus, oricum intra virusi, si mai trebuie stersi asa incearca sa faci o reinstalare de windows si va fi ca nou

| strengaritzza a răspuns:

Ce messenger ai? Eu am 11 si sunt foarte multumita de el.
www.messenger.yahoo.com/
Ia-l de aici. Eu de aici l-am luat si imi merge bine. Dezinstaleaza-l pe cel vechi si pune-l pe acesta. Trebuie sa mearga. FUNDA!

| stefanfanu explică (pentru strengaritzza):

Nu merge cu schimbatu mess-ului