| TeddyTeddy2012 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou (cu touch screen). Ce telefoane imi recomandati?

8 răspunsuri:
| lucy1234 a răspuns:

Nokia c5-03.Am si eu si e super.are camera de 5MP,gipies, jocuri, 16milioane de culori, si multe altele...

| winter a răspuns:

Depinde ce buget ai
-intre 300-500ron un Samsung s5230 sau LG gt405
-intre 600-1000ron un Samsung galaxy mini sau samsungs5830
-peste 1000ron Samsung galaxy s2
sfat:ai grija cu telefoanele astea ieftine deoarece ele se strica foarte repede; vorbesc chiar de tuch screen care nu mai merge si se defecteaza repede asa ca mare grija sa ai

| antonyo14 a răspuns:

Eu tias recomande un Samsung star doi si eu am unu si este foarte bun carera de 3, 15 megapixeli bateria tine mult are java incorporat facebook twiter you tube wi-fi si multe altele eu sunt multimuthappy

| iceman12 a răspuns:

Eu ti-as zice sa iti iei LG k500 sa Samsung c 3300k sau LG ks360 depinde ca iti place

Samsung galaxy 10.1 16gb

| zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar a răspuns:

Cumparati cel mai bine de la SAMSUNG sunt foarte bune, si eu am un Samsung S3650.

| RazvRazvan5456 a răspuns:

Samsung Galaxy S Duos 650 lei