| Paulystar a întrebat:

Astăzi mă uitam pe computer, apoi m-am gândit sa ma joc Minecraft. M-am jucat cam vreo 10 minute, apoi brusc mi s-a făcut ecranul negru complet. Încă se auzea zgomotul computerului, el este destul de vechi si face gălăgie, însă se stinsese beculetul de pe blocul de sistem (sau cum se numește). Apoi mi-a apărut o fereastra albastra pe care scria ceva in ucraineana (nu știu limba aia) si a dispărut pe urma. Din ce cauza poate fi așa? Nu am viruși! Mi-am verificat chiar ieri de virusi si nimica.

Răspuns Câştigător
| MoonWolf a răspuns:

Frate,ce raspunsuri banale aveti laughing
Sunt sigur ca ti-a aparut Blue screen,ca sa il repari:Exista mai multe tipuri, cel mai simplu e sa deconectezi,, Acumulatorul Pc-ului, adica ala de la sursa, il lasi 5 min, si dupa il bagi inapoi.

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Poate ti s-a șters windowsul. Si mie mi s-a întâmplat mai demult. In orice caz ai putea sa il duci la reparat. happy

| untu a răspuns:

Jocul asta nu este potrivit calculatorului dvs. vechi! Jocul MINECRAFT a solicitat prea mult placa video.HDD-ul sau procesorul! Calculaorul dvs. trebuie dus la un service autorizat si va intrebati specialistul in calculatoare si in IT care jocuri sint potrivite calculatorului dvs!

| Ahatus a răspuns:

L-ai terminat
Du-l la un service