| OnlyTheScript a întrebat:

Am vrut sa imi descarc Skype pe computer si dupa ce am dat dowload mi-a aparut o fereastra cu intrebarea "Doriti ca acest program sa aduca modificari computerului vostru?" Da sau nu. Si am dat nu si nu merge.ce trebuie sa fac? urgent,

1 răspuns:
| Andrei_Claudiu_1990 a răspuns:

Trebuia sa dai da pentru ca am si eu skype si stiu ce iti spun! Sper ca ti-am fost de folos si daca nu prea le ai cu descarcarile iti las un link de pe youtube cu tutoriale descarcari skype http://www.youtube.com/watch?v=mbnsE9YicT8