| Queenofpain19999 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Neo şi astăzi mi s-a închis brusc de două ori în timp ce ascultam muzica pe Youtube. Ţin să menţionez că abia intrasem (deci telefonul nu era suprasolicitat) însă căştile mele aveau de dimineaţă o problemă şi nu mai erau citite decât într-o anumită poziţie (la fel şi pe laptop) motiv pentru care se tot auzea un bâzâit specific. De asemenea, de câteva săptămâni primeam o notificare cum că trebuie să îmi fac o actualizare de sistem pe care am facut-o abia după incident.
Problema este la căşti, la faptul că nu aveam făcute actualizările sau există un alt motiv?
Mulţumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearca sa asculti fara căsti daca merge

| Ionut7743 a răspuns:

Eu am un galaxy a 5 si mai patesc din cand in cand sa ii dea restart din senin.
cred ca e ceva normal la Samsung happy