| AlinnaGrecuElena11 a întrebat:

Astazi mi s-a descarcat laptopul si s-a stins. L-am bagat la incarcat si nu-mi mai porneste, iar daca-i scot incarcatorul din priza, arata ca incarca..stie cineva ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Scoate-i bateria, incearca sa ti apasat pe butonul de power cateva secunde, apoi conecteaza-l la incarcator si o sa mearga daca nu ai o problema mai grava.

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Scoate bateria daca e detasabila si incerca sa l incarci la priza. Daca bateria nu e detasabila la service problema e pe baterie.