| OdetteSs0000 a întrebat:

Azi de dimineata am fost la un bancomat de la Cec Bank,am introdus pinul gresit de mai multe ori si mi l-a declarat furt, sau ceva de genul.Chestia e ca acel card e pe numele mamei.Trebuie sa vina ea sa-l ia sau pot sa-l iau eu cu buletinul ei? Si am auzit ca trebuie platita si o taxa,este adevarat? Mentionez ca am sunat la numarul afisat pe acel ecran al bancomatului, mi-a raspuns un robot si mi-a zis ca trebuie sa intru pe nu stiu ce adresa de mail.Dau funda persoanei care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Doar titularul cardului cu buletinul.

4 răspunsuri:
| PerfectAngel19 a răspuns:

Buna asa am patit si eu acum 2 saptamani...da trebuie sa se duca mama ta sa il ia si nu, nu plateste nimic

| darrio2007 a răspuns:

Doar maica-ta poate face asta, fiind titulara cardului. Observ ca in ultimul timp tineretul de azi se vaita de faptul ca uita niste lucruri foarte importante.Parole sau coduri pin.un exemplu esti si tu.Este chiar asa de greu sa apesi pe patru taste? Sau ai memorie 0?

| OdetteSs0000 explică (pentru darrio2007):

Am 2 carduri de la acea banca! Doar am incurcat pinurile.

| darrio2007 a răspuns (pentru OdetteSs0000):

Asa spune, draga fată.