| 女時日水한국어 a întrebat:

Bateria se tine in laptop cand e la incarcat? Spuneti-mi si mie cum sta treaba cu incarcatul laptopului fara baterie. FUnda

Răspuns Câştigător
| Adryan17 a răspuns:

Cand vrei sa incarci bateria, o tii in laptop. iar daca esti conectat continuu la curent, recomandat ar fi sa scoti bateria din el, intelegi?
cand ai sursa de curent, scoti bateria.
cand nu ai sursa de curent folosesti bateria.
iar cand vrei sa incarci bateria, o tii in laptop, iar laptopul la curentbig grin

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Cand il incarci bineinteles. daca vrei sa-l folosesti acasa la priza ii scoti bateria.

| darrio2007 a răspuns:

Este logic ca tii bateria in el cand este la incarcat.Dar cand il folosesti acasa este bine sa il tii fara baterie.

| Adryan17 a răspuns:

Funda?