| BiancaDRox a întrebat:

Buna!
Calculatorul meu are o problema cu sunetul. Mi-am reparat calculatorul in urma cu 5 zile si de atunci nu mai merge sunetul.
Imi apare: No Audio Output Device is installed.
Ce trebuie sa fac sa mearga din nou sunetul?
Fundaaaaaaa!:*

11 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cred că nu ți-au instalat programul ( driverul ) pentru sunet!

( No Audio Output Device is installed se traduce = Nu dispozitiv de ieșire audio este instalat sau nu este instalat etc )

| UzzY475 a răspuns:

Instaleaza driverul de sunet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, spune ca driverul nu este instalat. Instaleaza-l daca stii cum. Daca nu, intoarce-te la cei care ti l-au reparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza driverul de sunet

| BiancaDRox explică (pentru anonim_4396):

Cum sa il instalez? Nu gasesc nimic sincer. Plus ca nu e calculatorul meu.

| MMihai a răspuns (pentru BiancaDRox):

Tu ești mai micuță și nu te pricepi încă!
Mergi la ăia care ți-au reparat calculatorul și le explici despre ce este vorba și vor rezolva ei, că este greșeala lor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BiancaDRox):

Pai ar trebuie sa i un dvd cu totte driverele si cautal pe acela

| Clawd3lw a răspuns:

Cauta ce placa audio ai si cauti pe net driver pentru ea, instalezi si gata.winking

| OnnyMady a răspuns:

Sa instalezi driverul de sunet

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Normal ar trebui sa aiba CD cu drivere de la calculator. Daca nu incearca driverul acesta: http://drivers.softpedia.com/......A397.shtml

| andapop123 a răspuns:

Eu zic sa suni sau sa mergi la cel care ti-a reparat calculatorul sa ii zici ce problema are caculatorul.