| Rumzeis a întrebat:

Am windows nou, am instalat toate driverele si cand am vrut sa ascult muzica nu a mers sunetul. Cand verific sunetul zice ca " no audio output device is installed". ce inseamna asta?
Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Nu! fii atent ce sa faci! exact asa am patit si eu! intri aici http://www.ma-config.com/en/start/1-1_start-the-detection si va trebui sa downloadezi cv program. il downloadezi si dupa aceea dai scanare. poate va trebui sa astepti un pic. dupa aceea iti va aparea o lista cu tot ce trebuie instalat. (drivere) cauti cv cu audio pe acolo si il instalezi care vrei tu de acolo. dupa ce il instalezi dai restart la PC si gata
Funda? :)

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Placa audio este integrata sau nu?
Daca este integrata, atunci toate driverele placii de baza descarca-le de pe site-ul placii de baza, si nu de pe cd.

| Rumzeis explică:

Mercii. O sa vad ce pot sa fac. Multumesc mult.