| mitsufball a întrebat:

cand incerc sa instalez windows-ul dupa ce dau press any key to boot cd cand apare background-ul albastru si iti apare jos ca citeste niste prostii, mi se blocheaza pc-ul pur si simplu nu se mai incarca, pentru o remediere a problemei ofer

Răspuns Câştigător
| alin_9439 a răspuns:

Pai depinde de PC de exemplu almeu e slab si se incalzeste repede si la inslarea windouslui mi se blocheaza dar la tine probabil E cd stricat(zgariat) incearca cu al cd daca iar face la fel insemna ca PC e slab si incearca sa il lasi o ora si apoi incerci din prima sa il instalezi daca nu probabil are o problema cu gaserea hard diskului bafta

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Face asa din cauza HDD dar totusi incearca si cu alt CD desi nu cred ca CD e cauza.

| oo3 a răspuns:

E din cauza hard disc.