| Buciu_Stefan_1982 a întrebat:

Salut, incerc sa instalez windows7 si nu imi incepe instalarea. Imi apare "press any key to boot from cd", dupa imi apare "extracting files" dupa "starting windows" dupa imaginea de background a w7 si pur si simplu nu se mai intampla nimic. Imi apare doar cursorul, nu-mi incepe instalarea. Dvd-ul este bun, il am de la un prieten, lui ii functioneaza. Ajutati-ma, raspundeti doar daca stiti.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Du-te la prietenul tau si fa-ti un stick bootabil, este mult mai bun decat un CD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca dvd-ul sa aiba probleme.Eu am un win care pe pc merge, insa pe laptop nu.

| StefanKogut a răspuns:

DVD-ul e busit, probabil niste zgarieturi, si citeste greu datele de pe el.