| anonim_4396 a întrebat:

Bună, caut și eu o aplicație, de exemplu să pot nota că mâine vreau să cumpăr ceva de la o farmacie, și când trec pe lângă ea să mă anunțe că sunt lângă farmacie.
Mă poate ajuta cineva? FUNDĂ răspunsului ce poate să mă ajute cu adevărat!

10 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Foaia si pixul cea mai super aplicatie!

| IIIshaneIII a răspuns:

Chiar nu ai tinere de minte sa iti amintesti ca trebuie sa cumperi paracetamol sa il tragi pe nas? rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Memento pe telefon sau in calendarul telefonului te uiti la data de maine si acolo te intreaba adaugati o eticheta si tu poti scrie ca trebuie sa cumperi ceva de la farmacie, si pui cu oră exacta pe telefon sa te anunte cu 5 minute inainte sa pleci de acasa sa i ti aduci aminte, dar trebuie sa ai volumul telefonului setat pe maxim ca sa il auzi cand se declanseaza alarma ca daca il ai pe vibratii si il ti in geaca nu auzi.

| miry2013 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Știu, dar totuși doresc aplicația

| miry2013 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Nu înțeleg ce e așa de râs, dacă eu vreau o aplicație, paracetamolul poate tu îl tragi pe nas, nu și alții

| IIIshaneIII a răspuns (pentru miry2013):

Nu te ofensa era o gluma!

| miry2013 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, poate nu merg mâine, și merg in altă zi, atunci ce să fac, eu nu vreau decât o aplicație, nu e legat numai de farmacie, poate am și eu treabă la alte magazine

| IIIshaneIII a răspuns (pentru miry2013):

E greu ce vrei tu localizare gps + alarma intr-o aplicatie de editat texte, ar fi posibil, dar nu cred ca exixta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru miry2013):

Acum sincer fara sa te superi nu poti tine minte niste lucruri marunte adica trebuie sa ai setat pe telefon ce activitati ai tu de facut zilnic? Ce vei face daca ai servici si seful i ti dă sa faci multe lucruri intr o zi? Ia lecitină sa ai memoria bună ce varsta ai? Cauta in google play aplicatii sa ti notezi in telefon ce ai de facut zilnic sau scrie pe foaie cu pixul mâine merg acolo poimâine am de facut asta, e groaznic zici ai 100 de ani.

| Elena9328 a răspuns:

Memo +. Îl găsești la farmacie. Când le termini, știi de unde le ai luat. Cu ocazia asta îți aduci aminte și ce vroiai sa mai cumperi.