| irinuk28 a întrebat:

Bună ziua tuturor. Am nevoie de ajutor urgeeeent!
Deci, maine e ziua mamei, logic, despre un cadou e vorba worried.
N-am nici o idee ce să-i cumpăr crying. Astăzi am fost pe la toate magazinele de cadouri de la mine din oraș, și credeți-mă ca nu m-am putut decide ce să-i cumpăr. Pe ce am pus ochii, a fost un raft cu căni, pe care era scris ceva despre fiică, nașă, bunică, tată, unchi,frate, soră și nimic despre mama crying.
I-am luat tortul, o cutie de bomboane, flori, dar pe langa ele ce sa mai fie? În tot anul de ziua ei are cate o amintire, și anul acesta vreau la fel, dar să fie ceva pe care să-l păstreze.
Vă rog,o sugestie m-ar ajuta extrem de mult, se pare că am rămas fără inspirație sad.
Vă rog, nu-mi propuneți lucruri sofisticate. Ceva draguț ar fi suficient. happy
Vă mulțumesc mult, mult, mult!
Dau FUNDĂ răspunsului care bun!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ajunge ce i-ai cumparat, o sa fie incantata de atentiile tale.

| irinuk28 explică (pentru mgtow):

Da, știu că ajunge, dar merită mai mult happy!

| mgtow a răspuns (pentru irinuk28):

Anii urmatori vine si mai multu ala care il merita.

| Doub a răspuns:

Ce dragut din partea ta.Fa-i un tablou cu voi sau cumpara-i un tricou si personalizeaza-l cu un mesaj dragut.

| irinuk28 explică (pentru Doub):

E un lucru firesc happy, și o să văd dacă găsesc o ramă de tablou, sau ceva, dar oricum, mulțumesc pentru idee!

| Doub a răspuns (pentru irinuk28):

Da,dar din pacate tinerii din ziua de azi nu isi mai apreciaza parintii.In fine, multa bafta si la multi ani mamei tale!

| irinuk28 explică (pentru Doub):

Mulțumesc mult de tot kiss!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu i-am luat mamei o bluza. laughing

| irinuk28 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Își cumpără singură, eu nu îi știu gusturile așa bine oh go on!

| Whateverpfff a răspuns:

Poza! fa un mixt cu 4-5 poze cu tine cu ea si cu voi doua si pune-o in rama.ii va placea mult pentru ca o va avea mereu pe noptiera