| ClumsyDeer a întrebat:

Ce alegeti dintre Samsung Galaxy S2 si Iphone 4s? >:

Răspuns Câştigător
| LorettaLorelay a răspuns:

Samsung Glaxy S2 big grin Este mult mai performant decat Iphone 4s.adica eu asa sunt de parere

13 răspunsuri:
| AnyaAna1997 a răspuns:

Iphone 4s

| TPU43424 a răspuns:

Ma c*c pe el de iphone!, am avut si eu, dar l-am vandut! e printre cele mai proaste telefoane din lume! (poti cauta pe google) si nu iti recomand... eu zic ca sgs2 e mult mai bun happy sper ca te-am ajutat, funda?happy

| SuciuSebastian a răspuns:

Buna KindsGirl, eu sunt posesorul unui Samsung Galaxy S2 si ti-l recomand din toata inima. Merge perfect, si pe langa dotarile lui net superioare, este si foarte rezistent. L-am scapat cu un prieten de fata pe beton, a facut o minuscula zgarietura. A doua zii prietenul mi-a si-a scapat iphonul ( tot 4 s ) pe parchet ( nici macar beton ) si s-a spart ecranul. Concluzia? Iti recomand Sasmung, la Aplle platesti doar brendul. O seara placuta!

| Codeine a răspuns:

Eu zic ca daca esti un fan Apple alegerea e Iphone 4s, iar daca esti fan Samsung alegerea e Samsung Galaxy S2 :X.Eu am Iphone 4 :X si pot sa spun ca mie chiar imi place :X.Sincer eu as alege Iphone 4 s happy day dreaming!`

| xXkenzorXx a răspuns:

Samsung Galaxy S2!
Iphone-ul este de c**c si daca cumva il scapi pe jos un pic atunci se strica instant si uneori se blocheaza, daca il ai de cel mult 5 ani!
Si eu am avut unu, dar e varza si foarte foarte varza la functionare si este adevarat ca arata mai bine, dar aparentele insala!
Funda?

| D3lUxE a răspuns:

Samsung Galaxy S2 l-as recomanda, pentru ca un iphone nu este mai performant decat galaxy S2, chiar daca are mai multe app. FUNDA?:d

| xoxolavxoxo a răspuns:

Daca as fi in locul tau as alege Iphone 4s.
Daca e cum zic celelalte persoane orice telefon la un moment dat se strica.

| Mélancolie a răspuns:

Samsung Galaxy S2.

| Kultho a răspuns:

Samsung Galaxy S2
Android cel putin pentru mine este un sistem de operare mult mai bun.Si oricum Samsung se pricepe la smartphone-uri in ultimul timp.

| RYaXaR a răspuns:

Iphone 4s

| Narcis2007 a răspuns:

Galaxy s2 e mai bun, mai rezistent si nu are limitari fata de 4s

| ClumsyDeer explică:

Vai.Nu stiu la care sa va dau funda laughing

Răspuns utilizator avertizat