| Incorruptibleman a întrebat:

Ce alegeti : Samsung Galaxy S2 sau Iphone 4S?

Răspuns Câştigător
| ady13boss_9568 a răspuns:

Pai 4s pentru.ca e mai rapid display cam prea clar merge aproape orice joc, elegant frumos.fitos si tot ce vrei.camera nu am ce zice...

S2 pai da nu sunt un fac galaxy s2 dar isi face si el treaba...are ecran mare procesor puternic tie frica sa il tii in mana ca se rucelaughing)(PREA SUBTIRE) mdd raspuns final Iphone 4S black ca nu se vad zgarieturile.pe ala white plangi dupa el cand se zgarie un picrolling on the floor)

3 răspunsuri:
| Babad a răspuns:

Eu as alege Iphone 4s pentru ca este mai bun decat Samsung Galaxy S2 dar cred ca si mai scump

| Incorruptibleman explică (pentru Babad):

La ce este mai bun
?
ca are siri?

| iPicka a răspuns:

Eu asi alege iphone 4s.