| bymhyt a întrebat:

Buna, ce programe exista pentru a subtitra un film gen bs player? Sau bs este singurul?

Răspuns Câştigător
| CentyLox a răspuns:

VLC Media, Classic Media Player, K-Lite Codecs, poate ma insel dar cred ca si Winamp ( da batranul winamp )

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad

Gaseste subtitrarile automat selectând doar limba.

| dannyel86 a răspuns:

Vrei sa creezi subtitrare sau sa folosesti un player video care accepta subtitrare? (mai toate permit asta, dar, pe langa BSPlayer, poti incerca si VLC sau Media Player.
Daca vrei sa creezi subtitrari pentru filme, poti lucra cu Subtitle Workshop sau Aegisub (recomand) sau SubEdit. Ele se gasesc si in varianta portabila, adica se pot deschide direct din folder, fara a fi nevoie de instalare.