| mariutzafrumusik a întrebat:

BUNA, cum sa pun poze pe peretele altcuiva pe Facebook? Cine stie funda.

Răspuns Câştigător
| lacrima15 a răspuns:

Draga mea! Intri pe Facebookul persoanei respective, iar sub poza ei de profil este ceva verde mic care scrie postare.Langa scrie Fotografie.Dai pe fotografie si la incarca foto/video! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?

3 răspunsuri:
| Csp a răspuns:

Deci... Te duci la persoana respectiva pe profil si scrie acolo sus "posteaza/fotografie" Dai pe fotografie si iti da mai multe optiuni:foloseste web-camul sau incarca din calculator. Dai clik pe incarca din calculator si o sa iti apara o fereastra cu folderele din calculator. Dai pe folderul in care se afla poza si dai clik pe poza.Va aparea intr-o casetuta mica langa care scrie browse. Dai pe browse si fotografia se va posta.Cam atat. Sper ca am fost de ajutorhappy

| cosmin2000 a răspuns:

Buna! Mai poti face in altfel decat ce a spus Csp! Etichetezi pe fotografie numele persoanei pe care vrei sa-i postezi poza pe perete si dupa aia automat ii va aparea pe perete acestuia!

| Yurek_Dely_1974 a răspuns:

Te iubesc, esti superba