| Anaa939839393 a întrebat:

Cum transform/ convertesc un videoclip editat in filmora, in aplicatia implicita de la windows pentru videoclipuri, adica videoclipul meu se salveaza in filmora si nu pot sa il trimit mai departe daca persoana respectiva nu are filmora?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Îl exporti într un format video: MP4, MKV,...

| dannyel86 a răspuns:

Clipul tau se salveaza, cel mai probabil, ca fisier (proiect) afiliat Filmora (pentru a fi modificat cu usurinta, la nevoie, tot cu Fimora).
Programele de filmare/editare clipuri au si optiuni de exportare, intr-un format video recunoscut (avi, mp4, mkv etc), astfel incat sa poate fi redat pe orice player video.
https://filmora.wondershare.com/......video.html