| AnnaMariaaa a întrebat:

Buna,

Daca ai whatsapp pe telefon si ai aplicatia si pe laptop, atunci cand intri de pe laptop sa scrii mesaje unei persone, pe telefon iti apare ultimul act cand ai fost online chiar daca tu ai intrat de pe laptop? (avand in vedere ca lap si telefon sunt conectate intre ele) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Apare ca si cum ai fi conectat dupa telefon. Nu e nici o diferenta. Doar ca poti sta conectat pe 2 dispozitive in acelasi timp

2 răspunsuri:
| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Da, e acelasi lucru, chiar daca intrii de pe telefon sau de pe laptop.
Iti apare ultima conectare de pe laptop, daca ai intrat pe laptop sau ultima conectare pe telefon, daca ai intrat de pe telefon.
E acelasi WatsApp si pe laptop si pe telefon.

| Andreeush a răspuns:

E același lucru, îți va apărea ca și cum ai fi conectată pe telefon.