| Badea_Ana_1997 a întrebat:

De cand mi-am instalat Facebook Messenger imi salveaza automat in telefon poze cu toate emoticoanele de la Facebook. Mi se aduna in galerie in jur de 1900 de poze numai cu emoticoane. Am observat ca mi se intampla asta cand trimit sau cand mi se trimit poze. Cum pot scapa de salvarea automata a acestor poze?

Răspuns Câştigător
| shainitainii a răspuns:

La setari la facebook messenger adica la rotita aia, dai acolo si e o optiune "photos - save incoming photos to your Gallery" si o debifezi.

2 răspunsuri:
| Ignat_Anisoara_1983 a răspuns (pentru shainitainii):

Am și eu așa problema, dar nu mi se primește puteți mai explicit sămi spuneți ce sa fac?

| Gabriela_Cristina_Tiron_1990 a răspuns:

Cand primesc poze imagini pe messenger se salvează in telefon cum sa fac sa rămână doar pe messenger nu in telefon