| yonutzz96 a întrebat:

De ce nu imi merg emoticoanele la yahoo messenger 11, 5? Am instalat versiunea noua, imi apar cele 3 pagini cu emoticoane dar cand vreau sa le trimit nu merge, pur si simplu nu se trimit cand dau send sau enter, indiferent ca le scriu sau le selectez cu mouse`ul.Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Anonymous2899 a răspuns:

E problema cu mesul ...am avut si eu odata aceeasi problema doar ca eu nu puteam sa scriu nimic.adica scriam si cand dadeam send disparea.am reinstalat messul si nu a mai facut asa.incearca si tu.cred ca o sa mearge

| yonutzz96 explică (pentru Anonymous2899):

Am patiti si eu ce spui tu.am reinstalat de vreo 5 ori.de scris pot sa scriu emoticoanele mi le arata inclusiv in casuta de scriere dar cand le trimit nu le trimite...si nici celalalt nu le poate vedea.

| mastermazz a răspuns:

Trebuie sa instaleazi sweetim ca sati meraga ca asa am patit si eu