| mihela94 a întrebat:

De ce nu-mi merge instagamul? Cand vreau sa postez o poza apare: "se va posta automat cand e posibil". Si are 2 zile de cat imi arata asa. Am inchis/deschis telefonul, instalat/dezinstalat aplicatia si degeaba.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Probabil serverele.
Ai încercat să te conectezi din browser?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă să postezi, folosind și un alt telefon. Dacă continuă să îți apară același mesaj, atunci ori e o eroare de la ei, ori te-au blocat (cine știe ce li s-a năzărit, poate că ai postat prea multe imagini într-un timp scurt și ti-au suspendat activitatea pentru 48-72h).