| ValentinFlr a întrebat:

De ce cand vreau sa intru pe messenger imi apare ca si cum nu as avea netul conectat dar eu il am.iar pe site-uri merge si la fel si pe yahoo mail straight face. L-am si dezinstalat si instalat iar dar degeaba straight face

1 răspuns:
| AndreeaWinchester a răspuns:

Si mie mi s-a mai intamplat asta. La mine a mers daca l-am dezinstalat, si am sters tot legat de el, adica am sters si acel setup, iar apoi l-am downloadat din nou de pe net, si l-am instalat. Dupa asta, mie mi-a mers. Sper sa mearga si la tine happy