| CurcubeulColorat a întrebat:

De ce pe stick nu intra anumite melodii daca atunci cand am formatat stick-ul am selectat la file system : FAT (default). Imi cere ca la file system sa selectez NTFS dar am incercat si asa si in cazul asta nu mai pot asculta melodiile de pe stick (stick-ul este cu modulator auto)

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Stick usb folosit ca memorie pentru emulator si nu numai, chiar si pentru cd player-rele de masina cu usb, se formateaza in fat32, daca faci formatarea in NTFS nu il vede.De ce nu iti intra melodii? Nu exista, trebuie sa intre orice in limita spatiului. Eventual dai un reapair ca la o partitie normala.