| Anonim1103 a întrebat:

De ceva timp nu mai apar online pe messenger.Setarile din aplicatii, atat pe Facebook, cat si pe messenger nu sunt facute sa nu apar online, iar aplicatiile(Facebook si mess) le-am dezinstalat si instalat de n ori...la fel mi se intampla! Are cineva idee cum pot sa repar aceasta situatie? As vrea sa apar si eu online ca tot omul! laughing))Multumesc!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca la setari ai pus doar o parte de prieteni, ca partener, atunci doar la ei vei aparea.
De asemenea, celo care te-au scos de pe lista de messenger nu vei aparea "online".
Si, in ultima instanta, Fb e Fb, este posibil orice la ei. big grin