| Miiruu a întrebat:

Hey! happy De ceva timp incoace am o problema cu Yahoo Messenger, prietenilor mei le tot apare ca as fii online, dar de fapt nu sunt, apare chiar si dupa ce ies de pe mess, iar chestia asta ma enerveaza la culme X-(...aaa, am uitat sa mentionez ca am avut mess instalat pe telefon, dar l-am dezinstalat, am crezut ca are legatura cu vizibilitate, dar nu este asasad Ma puteti ajuta, va rog?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai virusi

| Miiruu explică (pentru anonim_4396):

Imposibil. Exact acum o ora am facut o examinare rapida a computerului, si este curat. Nu are virusi. In plus chestia asta cu vizibilitatea se intampla la mai multe persoane, nu numai mie.

| Miiruu explică (pentru anonim_4396):

Imposibil. Exact acum o ora am facut o examinare rapida a computer-ului, si este curat. Nu are virusi. In plus chestia asta cu vizibilitatea se intampla la mai multe persoane, nu numai mie.