| Ali1998 a întrebat:

Buna.
Dețin un iPhone 11 pro si de un timp in momentul in care ma uit la pozele cuiva de pe Facebook, apar foarte neclare.
Menționez ca se intampla doar atunci cand intru pe pagina persoanei respective si ma uit la fotografii vechi, nu si atunci cand fotografiile apar in fluxul de noutăți.
Aveți o rezolvare pentru asta sau aveți idee de ce?
Am dezinstalat aplicatia si am instalat-o iar, aceeași problema

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pozele la care te uiti au rezolutie mica (probabil sunt doar iconite de prezentare).
Cu poze de rezolutie mica n-ai ce face, trebuie sa cauti poza originala, la care se refera iconita (daca exista).