| mihai1997 a întrebat:

Cum pot sa ma dectonezi de pe messenger si facebook ca sa nu mai apar online la prieteni....ca eu da deconectare si de pe facebook de pe mobil si laptop si de pe mess de pe laptop si telefon.dar tot apar online.

1 răspuns:
| alex890 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa nu mai apari online pe facebook ii dai la chat acolo unde iti apare o rotita.Acolo sunt setarile.ii dai acolo inainte sa te deconectezi si ii dai deconecteaza-ma de pe chat. Dupa aceea nimeni nu v-a mai putea sti daca tu esti sau nu online.Pe mess tot la fel inainte sa te deconectezi(o poti face cand vrei daca vorbesti cu cineva si nu vrei sa mai stie altii ca tu esti online)ii dai acolo sus unde iti apare o bulinuta galbena si langa ea scrie "online" ii dai pe sageata si iti va mai aparea o bulinuta care seamana cu acesul interzis unde scrie busy(ocupat) si inca una ude iti apare o bulinuta alba si langa ea scrie:ofline(deconectat)(ceea ce e intre paranteze nu scrie) si ii dai pe bulinuta alba si te deconectezi. Sper ca te-am ajutat.big grin