| AndreySzakacs a întrebat:

Bună, de ceva vreme am această problemă. Dacă conectez căștile cu mufă Jack 3.5mm la telefon ca să ascult muzică iar după le deconectez, difuzorul telefonului nu mai funcționează. M-am gândit să încerc cu altă pereche de căști. Aștept răspunsuri. Dau fundiță celui mai bun răspuns! Mulțumesc happy

1 răspuns:
| AndreiMSV a răspuns:

Pare să fie o problemă de soft, mai exact la kernel.
Kernelul este o componentă de bază a sistemului Android, aceasta asigură comunicația între software și hardware (partea fizică).