| anonim_4396 a întrebat:

Bună,de curând mi-am achiziționat o pereche de căști (ear phones) dar am o problemă. nici nu știu cum să vă explic, dar se aude doar instrumentalul. nu se aude vocea din melodie. cum aș putea rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| caroline27 a răspuns:

Am patit asta. Castile trebuie sa fie bine ''infipte'' in telefon, ca sa zic asa. Daca nu sunt originale, atunci este clar de ce nu se aude. Sfat : castile de la HTC sunt absolut cele mai bune.Incearca sa le bandajezi cu banda adeziva la capatul lor, iar daca nu merg nici asa, du-le inapoi, pentru a le schimba. Succes!

1 răspuns:
| P_Andreea_1993 a răspuns:

Din câte îmi dau seama, căștile pe care le-ai achiziționat nu sunt compatibile cu device-ul pe care îl folosești. Cel mai sigur e sa le returnezi și să te duci cu device-ul tau să cauți altele care sunt compatibile.