| Jhonny48 a întrebat:

Am o pereche de casti si cand vreau sa inregistrez o piesa nu se mai aude. Dar stiu ca de curand i-am scos buretelu ala din capu microfonului.Stie cineva cum as putea sa fac se auda din nou cand vreau sa inrgistrez o melodie la microfon?

2 răspunsuri:
| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Ma gandesc caci poate boxele nu sunt bagate la unitate, dar daca da inearca sa scoti castile si sa le bagi iar.

| YvYutzza a răspuns:

Pai depinde ce model de casti ai si program de inregistrat muzica sau vocea daca ai Recorder 2007 atunci trebuie sa ai casti s27wrec sau recorder 2003 w39srec dac ai altfel simi si te rezolv