| assiar a întrebat:

Deci am observat de ceva timp ca am niste probleme cu Instagram. Mi s-a spus ca de multe ori ca nu mi se gaseste contul sau apare ca am blocat persoane (chiar daca n-am facut asta). La cateva persoane apare UTILIZATOR NEGASIT. Voua vi se intampla asta?

3 răspunsuri:
| Robert150103 a răspuns:

Daca e aplicatia, s-ar putea sa fie un bug, iar daca e pe dextop, singura solutie pentru "UTILIZATOR NEGASIT" e ori ca si-a luat ban contul pe care vrei sa il vezi, ori te-a blocat si incearca sa te opreasca. Daca ai probleme, poti intra in contact cu Instagram la support.instagram.com

| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai 13 ani impliniti, nu ai voie sa ai cont pe FaceBook si Instagram.
Asadar, daca nu ai 13 ani, este posibil sa te fii verifica si sa-ti fii blocat contul, fiind ilegal.

| idkkkkkk a răspuns:

Cred ca e bug de la Instagram dar la faza cu blocatul persoanelor, ai grija sa nu ti fi intrat cineva in cont...