| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Deci eu am Nokia n8 si azi mi-am cumparat cartela noua, okkk x( peste 10 min mi s-a blocat ecranu...l-am bagat la incarcat nu mergea sa il sting si sa il aprind iar si m-am sunat de pe fix pe mobil am inchis fixu dar telefonul continua inca sa sune waiting ecran inca blocat....si inca sunaaax( [ce draq are? ce sa ii fac?]

Răspuns Câştigător
| lolcod a răspuns:

Din fabrica Nokia n8 este defect... nu se mai fabrica si a scazut pretul la jumate.
Du-te de unde ai cumparat telefonul cu garantia in mana si te trimit ei la un service autorizat in oras sau il pastraza ei si il trimit.
BAfta!

5 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru lolcod):

Ty

| ovymac a răspuns:

Buna. nu te supara ai reusit sa repari telefonul (Nokia n8)?

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru ovymac):

Da,si mi-am dat seama si de ce s-a stricatlaughing)

| alezzut a răspuns (pentru Diavolulestefemeie):

Dce?

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru alezzut):

Pentru ca am folosit alte casti de Nokia la el...