| Claudia_Maria_1996 a întrebat:

Am cumparat de curand un HTC desire si nu mai avea baterie asa ca l`am inchis sa ii bag cartela si l`am bagat la incarcat, mi se aprinde un beculet mic rosu pe ecran sus langa sigla HTC. dupa 10-20 de minute am vrut sa-l aprind si surpriza imi apare pe ecran decat HTC si la aprindere vibreaza de 3 sau 4 ori.Ce este cu el? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna l ai luat de nou? S au second hand, dacă e nou, ar trebui formatată bateria, iar dacă e second hand(la mîna a doua) inseamnă că e stricat si trebuie să il dai inapoi celui de la care l ai cumpărat, sau să il repari dar trebuie să ai la tine peste 80 lei.