| Freky229 a întrebat:

deci m-am uitat la un film pentru adulti, pe telefon, iar de atunci cand descarc muzica imi da pe site-uri cu filme de adulti sau ca am castigat 1.000.000$.
Cum scap de asta?

7 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Nu te mai uita la filme de adulti pe telefon.

| CreepyDarkness a răspuns:

Instaleaza un antivirus pentru telefon si dai scanare completa
magazin pley/AVG

| Florinelx a răspuns:

Resetează-ti telefonul

| Florin_Cristian_1995 a răspuns:

Dezinstalezi aplicatia si o reinstalezi daca nu merge asta trebui sa fie ceva de la site si poti dezactiva

| Freky229 explică (pentru CreepyDarkness):

Am 360 security.

| jonelx6 a răspuns:

Sunt reclame. N-ai ce le face. Iat virusi fi sigur ca nu ai. Un virus functioneaza si cand browserul este inchis, si de obicei se ia dintr-un fisiet.apk.
Cel mai bine e sa-ti iei un adblock, sau sa descarci cu browser pentru a naviga pe internet, pentru ca are adblock inclus.

| d3javw a răspuns:

Antivirusurile mai ales pe Android sunt useless, singura soluție este să resetezi telefonul, mai exact să-l readuci la setările din fabrică, asta înseamnă că o să ții se steargă toate fișierele deci să pui ce ai important pe un pc înainte, recomdant să nu mai vizionezi nici un fel de filme pe site-uri, sunt site-uri cu pop-up și nici un fel de antivurus sau adblock nu le poate oprii până în prezent pentru că practic deținătorii site-urilor au băgat acești viruși(fiind reclame plătite)