| AlexGeorge2000 a întrebat:

De curad un veriosor de al meu s-a uitat la mine pe calculator la un film.Nu l-a descarcat,s-a uitat pe un site, dupe ce s-a uitat la film au inceput sa apara tot felul de reclame, si cu jocuri dar si mai deocheate.Nu s-a uitat la filme pentru adulti nici eu nici el.Stie cineva cum pot scapa de reclame? Am dezinstalalat google chrome si reinstalat degeaba. Daca nu pot sa scap de ele imi puteti spune un browser bun? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Hata14 a răspuns:

Probabil deja au intrat virusi, am patit aceeasi problema pe telefon, incepea sa mearga greu, apareau aplicati de tip 18+ si foarte multe freeze-uri, iti recomand sa reinstalezi windows-ul, poti folosi si antivirus-uri dar eu zic ca e mai sigur sa il reinstalezi

| AlexGeorge2000 explică (pentru Hata14):

Pai mie nu-mi merge greu.Imi merge chiar foarte bine. Apar doar reclame, atata tot.

| Hata14 a răspuns (pentru AlexGeorge2000):

Eu ma refeream ca poate in viitoar acele reclae sau aplicatii deochiate vor putea sa iti ingreuneze viteza telefonului