| cipailina a întrebat:

Este o tema de la MIUI pentru Android (iPhone theme) si nu ma descurc sa o instalez. Am descarcat MiFile Explorer insa la "Themes" putin mai in jos scrie "Not Supported". Am un telefon HTC Wildfire S cu Android 2. 3. 5 si normal ar trebui sa mearga (suporta de la Android 2. 2 in sus). Ceva ajutor?
*Daca se poate si explicatii pentru instalare happy

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Ai luat bine, dar pentru tema ai ai envoie de rom si de rootbig grin, deci trebuie sa iti pui CM7 ca sa poti face asa ceva

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E o mare mica problema. Nu prea vad sa pui miui. miui este de fapt tot android-ul modificat, cum e si cyanogenmod. Miui ofera funtii avansate de protectie a datelor, aspect palcut, integrare diferrita a sericiilor. Cam asa e. Daca ai gasit tu altceeva, cu siguranta e un fals, cum am zis, miui e un alt android.

| cipailina explică (pentru sltlp):

Ai vreo idee cum s-ar putea instala? Nu cred ca e un fals. L-am luat de aici:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1262180
Am bagat fisierul in telefon si imi zice ca telefonul meu nu suporta teme, desi e Android 2. 3. 5...