| Maryanna2508 a întrebat:

....eu am cont pe google play si as vrea sa descarc aplicatii/jocuri in urmatorul fel. Sa intru din pc pe google play, sa ma sincronizez cu telefonul si din pc sa dau descarcare iar atunci cand se descarca in telefon sa nu-mi consume din MB de net de la optiunea cu minute. Merge? Daca da, cum?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai wi-fi la telefon descarca direct din telefon.Este mai simplu.Nu consuma din mb pe care ii ai.

| G3an1 a răspuns:

Nu, nu merge. Poti descarca aplicatii daca te conectezi prin Wi-fi sau internet pe telefon daca ai. Nu cred ca poti face ceea ce vrei tu cu calculatorul.

| Maryanna2508 explică (pentru darrio2007):

Am wi-fi la telefon dar nu am wireless dala happy

| sltlp a răspuns:

Ai niste pretentii absurde. De unde vrei sa descarce jocurile, din apa. Ca din aer e cu wifi :)). CUmpara odata un router wifi si gata, problema rezolvata. http://bit.ly/1e2NIAN

| darrio2007 a răspuns (pentru Maryanna2508):

Nu trebuie sa ai tu modem wi-fi.De ajuns daca ai pe cineva sau un vecin cu retea neparolata sau daca iti da parola.Deschide wi-fi si vezi.De curiozitate.