| Lutefact a întrebat:

folosesc mozilla Firefox si am setat ca pagina de start www.google.ro dar cand apas pe "+" sa imi deschida new tab mi se deschide ca "(fara titlu)", cum pot sa fac sa mi se deschida tot www.google.ro?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu firefox fara extensie, nu! Poti face sa se deschida prin ajutorul extensiilor anumite pagini cand apesi + (nu stiu daca sunt extensii si cu pagina de google dar cauta si tu) uite aici o extensie(supliment) de acest gen https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/10828/?src=api

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand esti in google o setezi ca pagina principala si cand intri din nou in mozilla iti va aparea

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este in regula, asa se deschide, fiindca acolo trebuie sa scrii ce vrei sa cauti si cautarea se va face tot cu google. Numai bine!

| Lutefact explică:

Am rezolvat cu modzilla firefox suplimentul : New Tab Homepage 0. 4. 2
Multumesc Anonimbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Iceman vezi ca nu ai citit bine intrebarea, se referea la "new tab" ce i-ai spus tu deja facuse, a si scris in intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Lutefact Cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care vor sa-si instaleze si ei extensia New Tab Homepage 0. 4. 2 o gasiti aici https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/777/ (am pus link-ul direct deoarece search-ul de la addons.mozilla uneori nu-l gaseste)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta extensia NewTabURL e mult mai buna deoarece poti deschide cu ea prima pagina sau ce pagina de net vrei cand apesi +

| blogman a răspuns:

Ca sa vezi pagina de home si nu o pagina alba ai nevoie de un plugin gasesti ce ai nevoie aici http://step-by-step.ro/......n-firefox/

| Blue_Marra_1991 a răspuns:

Scuzati, am si eu mozilla 13 si cand dau new tab imi apareau niste ferestre cu site-uri. Le-am sters din greseala... cum pot sa le pun la loc? Va rog ajutati-ma.

Alte răspunsuri
| horroq a răspuns:

Intra in mozilla si acolo unde trebuie sa scrii site-ul scrie "about:config" dai enter si apoi clic pe "I'll be carefully ". Click dreapta pe "browser newtab URL"- "modify" si acolo scrii pagina pe care o doresti pentru newtab