| Ezic a întrebat:

Buna, ieri in timp ce mi-am lasat ps4 ul in modul standby pentru a mi se descarca o actualizare acesta cumva s-a inchis. Cand l-am redeschis scria ca cica s-a deconectat de la priza. Acest lucru poate dauna cumva? Nu am observat vreo diferenta la felul cum se misca dar poate a patit ceva.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si care este intrebarea? Ca nu am inteles nimic ce sa i dăuneze cui? Merge sau nu Ps 4, l ai stricat?

Bula
| Bula a răspuns:

In timpul actualizarii, daca un calculator in standby, inseamna ca se stinge ecranul si componentele nefolosite, dar actualizarea se face in background.

La sfarsitul actualizarii poate intra in regim de hibernare, ceea ce apare ca si cum ar fi oprit.
Dupa pornire, se restaureaza de pe hard disk continutul salvat al memoriei RAM, iaraparatul poate functiona fara probleme.

Deci, nu trebuie sa-ti faci griji, totul s-a derulat normal.