| Vladimir123779 a întrebat:

Salut, sa vedeți ce am pățit, deci ieri (după ce i-am lăsat telefonul meu unui" amic " care cică sa posteze și el o întrebare care chipurile "l-a uitat in priza pur și simplu nu se mai deschide, na el era oricum mai vechi de 3 ani, cred poate și mai mult, amu pe moment ce tel îmi precomandati? PS să fie unul ieftin sau mai mere reparat asta?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearca sa il repornesti, daca nu merge sa il repornesti trebuie dus in servis si schimbata bateria, roaga te sa nu fie afectată placa de baza ca atunci nu il mai repară nimeni costă cît unul nou, dar o baterie este mai ieftina si o va schimba pe loc sau in 2 ore depinde de timpul celui care repara, ce marca este telefonul?

| 120bulevard a răspuns:

Samsung a04s...