| AdeAde2 a întrebat:

Imi cer scuze ca am ales aceasta categorie, dar nu am gasit-o pe cea potrivita. In fine. Stie cineva cum as putea sa sterg mai multe poze de pe Facebook odata ( de pe telefon) sunt de foarte mult timp si sunt multe in care eram mica si aratam ciudat. Dau Funda! ^^

Răspuns Câştigător
| CosmiinTezeu a răspuns:

Nu exista aceasta optiune din pacate. Poate fi sterse doar le rand sau poti sterge tot albumul de poze care nu iti plac

1 răspuns:
| buffa a răspuns:

Cu parere de rau nu exista asa functie de a sterge mai multe poze odata. Mai bine sterge profilul si creaza altul. E mult mai rapid.