| giirkssss a întrebat:

Scuze de categorie. cine are LG KP501? Nu merge sa bag poze din telefon pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Roibu a răspuns:

Roibu Constantin Voluntar Tehnologie si IT raspunde:
Depinde ce format foto are telefonul tau intrucat el poate avea vormat JPG iAR poza de pe Facebook poat avea de ex format IMPEG, Plus ca mai conteaza si marimea pozei care o vrei si rezolutia ecranului daca poza este de 360x550 nu o poti vedea daca telefonul are 320x260.
Ori cardul de memorie se poata avea problema asa ca te sfatuiesc:
Reseteaza telefonul la sectiunea Setari-Setari Telefon-Setari Din Fabrica-Reseteaza Telefonul.
Dra inainte de asa salveaza numerele, pozele, melodiile, mesajele undeva.
Apoi dai Formatare la Cardul De memorie.
Roibu Constantin ti-a oferit tot suportu in privinta intrebari tale.
Cu respect Roibu Constantin

| giirkssss explică (pentru Roibu):

Multumesc mult!

| Roibu a răspuns (pentru giirkssss):

Cu Placere iar daca mai intrebari astep notificari despre ele poate iti voi mai putea fi de ajutor si pe viitor.

Roibu Constantin Utilizator tpu.ro Voluntar: Yahoo.com,Google.com/ro,Facebook.com Posta Romana, Biblioteca Anton Pann Filiasi, Dolj iti/va Multumeste.

| giirkssss explică (pentru Roibu):

Ok

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

"Muzica"?

| giirkssss explică (pentru CautNume):

Am zis scuze de categorie. e cea mai populata

| CautNume a răspuns (pentru giirkssss):

Si daca ai zis "scuze" ce crezi ca s-a intamplat? Sunt mii de intrebari puse la categorii ce nu se potrivesc si cei care le-au postat spun "scuze" si gata.
Sa stii, ca nu este cea mai populata categorie.Si, chiar daca ar fi, nu-i logic ca este populata pentru ca multi stiu sa raspunda la acest domeniu, nu la altceva?